Květen 2009

x-Osvětim-x

29. května 2009 v 22:03 →fotky


Po dlouhé době se hlásím =). Dnes jsem se školou byla v Polsku- Osvětimi. No docela zážitek. Člověk má fakt zvláštní pocit z těch kufrů, hromady hrnců, dvou tun vlasů atd. ..
V budovách se fotit nemohlo =( ale venku to nebylo o nic méně zajímavé… No prostě zážitek…… Dávám pár fotek pro ty co tam nebyli .=)

x-Tak =)-x

21. května 2009 v 17:19 →moje žvásty

Autorka se omlouvá že tu taaaak dlouho nebyla.. Nálada ani čas nebyly příznivé..Ani se nedělo nic moc nového.
Teď mám jednu supr novinku..=) Vzali mě na odvolání do toho mého Přerova..;) .. Takže Odry fu*k kašlu na vás..XD
No jinak se dvěma kámoškama plánujeme na prázdniny čundr..Tak uvidíme jestli nám ho rodiče povolej..=) Jinak si užívám posledních dnů na základce (Kde jsou i kluci) XP.. Pže na střední budem ve třídě jen holky..No tak se mějte..;)x-upřesnění-x

13. května 2009 v 17:52 →moje žvásty
NO jde o předškolní a mimoškolní pedagogiku..=) Na tu jsem chtěla ale jen na jinou školu no..=) Ale jsem ráda, že můžu na ten obor jít.. Ta škola je vcelku v poho, ale na intru s jeptiškama se mi moc bejt nechce..XD tak snad jen 2 roky a pak najdu jiný řešení..;)

x-Hmm.Tak na pracák nejdu-x

11. května 2009 v 16:30 →moje žvásty
Hmmm pořád sem chodím a žádnej článek nepřibyl.. čím to?. Možná bych ho sem mohla napsat já že?.. XD No jinak jsem dnes byla na třetích přijímačkách a už mě konečně vzali no…Ta škola sice není upe nej nej ale budu tam mít kmošku a snad to bude fajn.. =) . Aspoň neskončím na tom pracáku… XD. Jinak se nic extra neděje no.. =) Matese fanfárově ;)

x-?-x

2. května 2009 v 21:07 →moje žvásty
Hmm tak nvm nechce se mi a nemám čas.. no znáte to ne…..X) …