Únor 2009

x-Můj kuchařský um..atd..-x

27. února 2009 v 21:43 →moje žvásty
Budu upřímná..Vůůůse mi nechce psát, ale jen tak jako aby se vědělo…
Předevčírem jsem vytvářela tiramisu..Poprvéé..No a už je tam jen poslední kousek takže to bylo asi dobré..XD (důležitá poznámka…nesnědla jsem to sama!..XD..) Už minulý víkend jsme byli v Orsey a koupily se mi šaty.. Celé černé..jednoduché s malým pásečkem + boty ..První podpatky.. XP..Snad se nezabiju..
No a dnes jsme jakožto 9.C vytáhli naši 1.A na kopec a měli pro ně nějaké soutěže a tak..No nemusím vám snad říkat, že sem byla mokrá..trochu noo..Tak to je vše,,, mějte se.. ;)

Fotky.05x-cahilus-x

26. února 2009 v 21:16 →fotky

počet-_- 6
Zdroj-_-deviantart.com


x-den na h***o-x

24. února 2009 v 14:50 →moje žvásty
Zdravím..Naše mini město se změnilo v obrovskou sněhovou kopu.. A mě minulý týden zradil počítač.. určitě jste si všimli, že tu nic nepřibylo…No co se tak u mě stalo….Viděla jsem po X měsících svého ex… A už ho asi ani nikdy neuvidím protože nechápu jak sem s tím člověkem mohla být.. XD… Buď byl tehdy jiný, nebo to byly tyy…Růžové brýle na očích..;) No to je jedno..Jinak dneska den na nic.. X(.. Řekněme, že někdo něco prokec někdo mu slíbil, že to neřekne a teď s toho má dotyčný průser, protože ten, kdo to říct neměl to asi vykecal……No a ten co byl tak pitomý a prokec to ..Tak je z toho v píči páč ví, že to říkat neměl..=( No ono to není jen kvůli toho, ale tak dneska babičce umřel pes..=( ..No tak asi pochopíte moji náladu… Jinak mi byl představen sestřenčin přítel…Vypadal jako fajn kluk…No jinak za nějaké ty minuty jedu na kreslení tak se mějte….

x-LEYNA & HOWNY.01-x

17. února 2009 v 14:54 →videa
Škola na hovno

x-Daron Malakian - Only You!-x

15. února 2009 v 22:16 ♫ System of a Down
Nezapomenutelné sólo DaronaXD..Stě toho vyhulence nemůžu nemít ráda..XD..

x-System of a Down-Funny.01-x

15. února 2009 v 22:13 ♫ System of a Down
Serj má taky ďolíček..jako já.XD..LoL..No o5 Nejspíše jen pro mě a Tejinku...

x-Když vás dostihne minulost-x

15. února 2009 v 21:23 →moje žvásty
Taak už jsem nastěhovaná..Jako moje káva od té červené chytá fialovo růžovou!!!!!!! Sem myslela, že mě omyje.. XD Ale snad to nějak přežiju..Teď tu stresuji s plakátama, páč chci jeden uuužasnej..Ale oni ho mají všude jen v růžové!!(System of a Down)… Na zabití..No a od toho se odvíjí to, že potřebuji do Ovy se tam na něj poptat.. No a tak sem napsala také mému ex jestli neví o tom, že by je tam vedli… Nic méně jsem konverzaci o tom, že neví ukončila tím, že díky a že si tam budu muset asi zajet sama..A von vám napíše to co doufáte, že nenapíše "tak se stav" A vy máte chuť uškrtit monitor…. A co udělám já..?.. Jo že jo … Beru to z legrace…Ale on ne.. Tak fajn tak už jsme domluvený proč ne..Bože já sem taková pipka.. XD Proč to dělám? Já vím O NIC NEJDE..!!.. Ale já vím, že moje hlava zralá na ústav něco vymyslí … XP Chápete nee?.. A teď si tady s ním píšu…OMS….Zabte mě..A nejhorší je na tom to, že mě to s ním baví…

x-No Coment-x

14. února 2009 v 21:57 →videa

x-Den sv.Valentýna-k čemu to?-x

14. února 2009 v 19:03 →PolemikaCo je podle vás den svatého Valentýna?.. Je to jen klišé které je výhodné pro obchody a marketing, nebo to má být opravdu den, kdy si lidé kteří se milují na sebe udělají čas, či se obdarují? Nejspíše od obojího.. Nevím zdali je to pověst či fakt, ale víte o knězi Valentýnovi který oddával páry i přes zákaz… Konec konců je to svátek který se k nám přikradl podobně jako Santa …U nás přeci máme 1. máj.. A mě to přijde sympatičtější, slavit svátek zamilovaných v měsíci máji a ne teď když je konkrétně naše město zavaleno sněhem a všude je kosa… Ano, ano v dnešní uspěchané době, kdy na sebe nikdo nemá čas, je fajn takový to svátek mít…Mě jakožto volnou osobu bez závazků to ale irituje!. A to jen a jen kvůli reklamám na internetu, v rádiich v obchodech..Všude na mě útočí Valentýýýn!… No s tím asi nic nenaděláme podobně jako s Vánocemi které podle trhu začínají už asi 3 měsíce předem… Jo láska je fajn, ale probůh…nechte mě žít a nepřipomínejte mi to… Tak co vy na to jak to snášíte?.. ;)

x-Můj sv. Valentýn-x

14. února 2009 v 18:45 →moje žvásty
em bez rozdílu pleti, stavu, nálady atd..Přeji krásnýho Valentýna..Hlavně SBčkám.. Díky vám za navštěvování..Komentování mých myšlenkových pochodů..Snad mě neopustíte.. ;) Jinak dnešní den jsem strávila doma..Nečekaně..
Hold když není žádný pan odvážný, co by mě chtěl krotit, tak smůla.. XD No já Valentýn moc neuznávám..Ale když někoho máte je to záminka proč jej potěšit atd.. =)
No jinak k tomu mému pokoji…No SnAd JeN RůŽowÁáá To MůžE BýýT nEe..?.. Dělám si prdel..XD .. Růžovou nesnáším… Mým přáním byla černá….XD, ale to neprošlo kvůli nábytku.. Tak to bude Světlá káva + červená..;)

Servus;)

x-Austrálie-x

13. února 2009 v 23:04 →moje žvásty


Neskutečné!!.Už dlouho jsem neviděla tak skvělý film..Z počátku to vypadá lehce nudně… Krásná Lady Ashly odjíždí do nehostinné Austrálie za svým mužem, který tam vlastní pozemky, stádo dobytka a něco jako statek. Lady Ashly
na místo doprovází Honák..Tak přemýšlím jeho pravé jméno není ve filmu použito..tedy já si nepamatuji..XD… Na "statku" se dozvídá, že její manžel je mrtvý.. A také přichází chlapec jménem Nullah..Syn jedné z hospodyň…Míšenec… No Dál myslím že film nemusím rozvádět..Protože je to dlooouhý film (165min)..Stane se tam toho mnoho…Měli by jste se na to podívat sami..;) Prostě krásná Angličanka
Lady Ashly, Vousem porostlý, vypracovaný Honák…Který je celý ulepený od všeho toho prachu,pod trikem sou mu svaly vidět více než dost, frajersky se prohání na koni a práská bičem..Malý míšenec Nullah, který je "kouzelník"…. Lidi které si oblíbíte a oni umřou..To je prostě slibné ne?.. Docela jsem se krotila, ale kdybych se na to dívala sama doma..tak bulím úplně..Takhle jsem se to snažila schovat.. Ale stejně to nějak nevyšlo…XD 10z10….

x-Pátek 13, nešťastný to den…-x

13. února 2009 v 17:29 →moje žvástyDnešní den byl jedna velká zkouška toho co vydržím..Nebo nevím.. XD .. Nasrala mě pí. Mich. Která mi nechtěla vrátit metr, co mi zabavila po té, co si s ním kluci v její hodině přírodopisu házeli..Dále pí Sol. Která mi odmítla napsat divadelní kroužek, který jsem navštěvovala tři roky na přihlášku..Ok, ok chodila jsem tam na prvním stupni, ale není to jedno? Zapomněla jsem snad hrát?. ..já myslím že ne…A co ji je kurňa do to ho..?..Já si tam můžu napsat klidně sboreček z první třída a jí to muže bejt někde…A pak, že prý než todle ,by mi pomohly lepší známky ….Tak ať si políbí šos páč já vím, že známky stě nemám nej… tak by mi to tam snad proto měla napsat….. Tak jako nervy největší ….Jinak mí dva spolužáci se pomátli a začali mi vyznávat lásku.. XD.,. Jeden ať sem s ním, že mě upee chce a ten druhej ať ho neopouštím.. Jakože sem měla dost…Nevím co to na mě hráli..Ale pronásledovali mě celej den… XD …Na zabití to, to.. Jinak du s kámoškou do kina na Austrálii …Doufám že tam neusnu..Protože jsme stěhovali můj pokoj..Bude se malovat..JServus;)


x-CHSI SEX!!-x

11. února 2009 v 20:10 →moje žvásty

..Napsal někdo na zrcadlo ve výtahu….


Ano, ano už zase náš výtah…Vzpomínáte si na tu věc se
šprckou že…. XD… Nevím proč lidé mají nutkání se takto vyjadřovat na veřejných místech..XD..No lidé..Spíše nějaký mladistvý… No to je jedno.. už je to nějaký ten den na z5…Jen jsem neměla čas napsat…=) No dnes byl naprosto normální den…škola…pak domů..a na kytaru..Jako vždy sem si při odchodu probrnkala basovku.. XD Aaaaa jak já miluju ty nízké tóny……XD .. Jediná zajímavá věc co se stala bylo to, že mi včera o půl dvanácté !!!! napsal sms můj ex ….Zírala jsem na to jako z jara.. XD .. Je to hnus když překonáte to nutkání, že mu chcete napsat…A on vám začne psát…

Servus;)

x-„Vyždímala jsem kreditku“ XD-x

8. února 2009 v 14:00 →moje žvásty

Tak má milá děvčátka.. Včera byl skvělý den..;).. vydala jsem se s Terezkou Do Ovy na nákupy..První zastávka v Librexu (knihkupectví..Tedy přesněji dole v papírnictví.).Já si pořídila tužky, přírodní uhlíky a 24 progres ze kterých mám šííílenou radost.. XD Pak jsme se šííleně přecpaly v Meku ..X) .. Nooo Obchody jako Rock Shop a Kombajn už byly zavřené =( tak jsme se přesunuly do Futura..Jako pyšná na sebe nejvíc..Páč jsem tam došla bez mapy nebo optání.. XD Teruš si pořídila džíny a tepláčky (co sem chtěla já ale jí sedly líp..) .. šedé na kraji s I Pasce..Já mikinu (žluto,hnědo,krémovou..za 199 no nekupte to.. XD).. A ještě botky..Šedé.. Konversky tam na mě nebyly.. X( .. Pak ještě náušnice a řetízek..No myslím že jsme si to maximálně užily..
Jinak dneska asi budu sedět doma…


Servus;)


x-My, my-x

3. února 2009 v 22:00 →o mně
Nooo..jen abyste věděly čím se tak zabývám o volnu..Lépe řečeno..Co slečna "fotografka" vytvořila..XD Je to nic moc.. Ale co no.. ;)


x-Hmmm fakt nevím co tu napsat....Uvažujíí..a nevím..Fakt mě to mrzí..Ale asi nic nevypotím..-x

3. února 2009 v 21:48 →moje žvástyTak…Právě jsem uzavřela tento den…. Byla jsem na kreslení, učila jsem se ajinu .., Cvičila jsem na kytaru, zpívala jsem..(potřebuji na přijímačky..)..No toď asi vše..XD Už mě čeká akorát nachystat si věci do school odvelet se do koupelny a hurááá spát…. Dnes byl naprosto obyčejný den v našem obyčejném městečku..Tudíž není nic čím bych chtěla obohatit vaše znalosti či rozvířiti diskuse ..=) …. Jen tohle vám chci napsat….Moje kámoška to měla na statusu..tak jí snad nebude vadit když si to pučím..(Možná to znáte…Ale já teda ne-e… XD)


Když jsem byla mladší, nenáviděla jsem účast na svatbách. Tetičky, babičky a známé ke mně chodily, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: Ty budeš další! Přestaly s tím až nedávno, když jsem na pohřbech začala dělat to samé...

Servus;)


x-8.díl ONE MAN SHOW-x

2. února 2009 v 16:07
- Robert Rosenberg