x-Jak by vypadal svět kdyby vládly ženy?-x

18. ledna 2009 v 22:11 |  →Polemika

Zamyšlení autorky blogu nad věcmi politickými..


Jak jste všichni už slyšeli procházíme nyní světovou krizí a k tomu všemu
Ještě máme problémy s plynem…To jste taky určitě postřehli z různých médií kolem sebe…Upřímně já tohle moc neřeším..Nějak mě to nabere..Ale tak si říkám, že se to vlastně týká nás všech..Žijeme tu a ať chceme nebo ne, tak nás ta krize taky zastihne…Dnes jsem měla za úkol doučit se dějepis….Zrovna u krize po válce sem si postěžovala, jak se historie opakuje.. Přidala se teorie, že někteří prorokují další válku, právě v souvislosti s probíhající krizí..Já si tak nějak vzpomněla na historii.. tak celkově…A napadla mě otázka ..jak by vypadal svět kdyby vládly ženy?.. Ano pár žen se ve vládě najde…Ale rozhodně nejsou na nějakých vlivných místech….Kdysi v pravěku byl kult ženy matky a od té doby muži ženy zamykali doma a tvrdili jim, že jejich posláním je rodit děti, uklízet a posluhovat jim…Když se objevila nějaká ctižádostivá žena okamžitě zakročili a osobu zpacifikovali.. Dobře dnes už je to jiné, ale upřímně…Myslíte, že by ti dnešní "mocnáři" připustili aby jim do toho kecala žena?. Jistě že ne!… Na víc ty které bychom tak potřebovali by tam asi ani nešly…ale to už je věc druhá… Mám prostě za to, že by to tak celkově se světem dopadlo lépe, kdyby vládlo pohlaví které se dokáže v klidu a s rozvahou domluvit. Ty které si už odmala pěkně a spořádaně hrají.,.. Ne ti malí smradi co se už ve třech letech poprvé porvou na pískovišti kvůli odcizení lopatky…Promiňte, ale o to tady jde,, o tu lopatku…. Kdo je lepší?..Kdo má větší moc?..Vždyť i Rusko nám uzavřením přítoku plynu jen chtělo dokázat, že mají moc a my bychom bez nich byli jen zmrzlý bobek vprostřed Evropy…. A veškeré snahy o jednání jdou v niveč…Je to jen teorie…Je možné že v ženském světě bychom taky nebyli v ideálu..Ale nemůžete mi vymluvit že by to nebylo lepší….


PS:Vím, že toto budou číst jen holky..Ale kdyby náhodou..Kluci ať to neberou jako útok na ně..myslím tím spíše ty u těch "korit" ..Jo a pardon že je to dlouhé..=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tejušinka = -* největší láska tvoje :):) tejušinka = -* největší láska tvoje :):) | Web | 19. ledna 2009 v 12:57 | Reagovat

jako nic porti tvojí teorii .. máš pravdu naprostý souhlas.. Ale s tím Ruskem .. vůbec nejde o nás ale o Ukrajinu, která sice dostává plyn o polovinu levněji než ostatní .. ale  chtěla ještě míň a to Rusové odmítli .. a teď čekají jestli EU přitlačí na ukrajinu nebo ne ..

2 tejušinka = -* největší láska tvoje :):) tejušinka = -* největší láska tvoje :):) | Web | 19. ledna 2009 v 12:57 | Reagovat

ale jinak ... jako kdyby ve světě vládly ženy bylo by to fajn :)

3 VenĎa-ty víš:) :) VenĎa-ty víš:) :) | 19. ledna 2009 v 19:32 | Reagovat

nemyslím že by to bylo fajn ale souhlasím s tebou Hani ...se podívej ..proč chlapi když jsou např. v práci na stejné úrovni berou více prachů?...Proč si chlap jde do hospody zatím co manželka vypere,přebalí děti , vyžehlí,vysaje,uvaří apod..!?...je to dost nespravedlivé...ale nespravedlivost je všude...a taky bude........ .a podivej se tady:D:D..celkem hodně moc lol..x)... -> http://feministky.cz    ...(pokud neznáš ...)

4 miss moody [mám tě ráda ♥] miss moody [mám tě ráda ♥] | Web | 19. ledna 2009 v 21:18 | Reagovat

zajímavá teorie, ale já sem asi spokojená tak jak to je. nemyslim že sme na tom zas tak špatně. už se aj objevujou případy, kdy sou muži na mateřský, vařej a co já vim ještě. oproti tomu když se podívám třeba do ňákých muslimských zemí, tam ženy nemají vůbec žádná práva. takže myslim že my si nemáme na co stěžovat =)

5 abs abs | 20. března 2009 v 20:19 | Reagovat

XD ... k tomuhle se nemůžu vyjadřovat jelikož jsem pohlaví mužského ... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama