Leden 2009

x-Design č.04-x

30. ledna 2009 v 20:40 →moje designy
Název-_- Západ slunce...
Trvání-_- 30.1.2009 - ??.??.2009
Můj názor-_- Líbí líbí..Tedy aspoň ho vidíme všichni stejně..XD


x-Na zprávy už nekoukám..už nikdy XD -x

30. ledna 2009 v 19:50 →moje žvásty

Tyy jo..To je ale komentářů když si člověk dá do nadpisu něco jako spermie.. XD ..Nic méně všem dík,y že semnou vlastně souhlasí..=) I názor o konci světa mě "potěšil"…. Dnes žádnou definici bohužel nemám..Ale kdo se díval dnes na zprávy?. Konkrétně na Primu… Já dlouho ne..až dnes..A po reportáži s jeslema jsem musela odejít..Páč to byla jedna stupidita za druhou..X).. Proč by nám měla Unie diktovat kolik máme mít jeslí..Tím pádem, že tam máme strkat děti..?..Pravda, my už ty děti asi ani mít nebudem, že…Jelikož víme jak to teď je se spermatem..;).. Já bych teda dítě do jeslí nestrčila….!….Ani náhodou.. dítě má být s mámou… A nebo to s tou povinnou výbavou v autě..Že mají přidat "alkáče" ..Kdo chce řídit opilý tak bude..A kdo ne, tak ho přece nepotřebuje..je to blbost… Teda aspoň já to tak vidím… ;)
Servus;)

x-Konec spermii v Čechách-x

29. ledna 2009 v 22:19 →Polemika
Ano, ano přesně tak… Všude se o tom mluví že…Já teď dočetla jeden článek a jako začínám se bát..XD .. Samo sebou, že v patnácti opravdu mimino neplánuji, ale jednou s tím bude asi problém.. no.. Znáte snad nějakého mladého může co by nekouřil cigára nebo marihuanu, nepil alkohol, nedrogoval či pravidelně sportoval atd.. atd… Protože pokud ty to "zakázanosti" provádí od svého brzkého mládí..Což víme, že provádí, tak má spermie v háji.. Ano skvělá antikoncepce.. Ale až se vám zachce…Což zachce..Mít mimino tak budete v loji… Prostě když už je s tím problém teď co za těch plus mínus 20 let??…Jen tak pro upřesnění…kdysi to bylo 60miliónů na mililitr a dnes pouhých 20miliónů!!! Tak jestli tedy chcete najít toho co vám mimčo zařídí bez zkumavky… Tak…Dávejte bacha na to kouření a tak to víme že.. Ale co sem třeba nevěděla neměl by pracovat s notebookem na klíně….(to je zajímavé.. Taky jsem se konečně dozvěděla jestli slipy nebo trenky…Trenky..!..Takže hoperství se povoluje páč kluk má místa a místa..Za to emouše nebrat!.. ;P


Servus…;)

x-7.díl ONE MAN SHOW-x

29. ledna 2009 v 14:30 →ONE MAN SHOW
- Irglová rozchod ?

x-pauzička-x

27. ledna 2009 v 21:57 →moje žvásty
Ahoj..Promiňte..Ale nemám čas ani náladu cokoli přidávat….Asi tak- autorka prožívá nějakou krizi….. Kdy se jí moc nedaří.. Tak mějte trpělivost než to přejde… Díky….

Design č.03

23. ledna 2009 v 21:29 →moje designy
Název-_- Ehm...je tu jen na pokus..
Trvání-_- 23.1.2009 - ??.??.2009
Můj názor-_-byl by /pro mě/ dokonalej...Jenomže...Nvm nejspíše se vám nezobrazuje tak, jak by měl..Od té doby co nám Pc spravili totiž vidím stránky jinak něž vy.. =(x-Normál day-x

23. ledna 2009 v 20:51 →moje žvásty
Jakože dnes foukal větřík noo…..Sem myslela, že mě to unese….Ve škole pohoda…Až na hádky o trička žeee..X).. Naši spolužáci.cz jsou konečně k něčemu..Chodí tam teď víc lidí než já a další dvě spolužačky..(že Vendo..) Ale jako vidím to bledě..XD Jinak nvm co bych vám tak řekla…Moje švestr si k sobě nastěhovala svého přítele… Budou prý nakupovat další nábytek,že to nemaj kam dávat ty věci.. A on, že to koupí na půl…Sestra ale zakročila, že každý si koupí svoji…Pže až se prý bude stěhovat zase z5 tak to nebudou řezat napůl ..XD .. Taky sem měla dost jak se maminka sestry ptala jestli nezná někoho kdo by mi v Práglu na přijímačkách moh naladit kytaru../já jsem dřevo..Stě to neumím no…/ Ona prej že jí napadá jedině Rosa.. Já měla dost..XD..Jako že by mi z Londýna přiletěl naladit kytaru..Lolec..Taky mě dneska pobavilo, že sem metalistka..XD … Nebo taky někdy emařka..XD


x-Jsem krutý i něžný.. jsem život..-x

22. ledna 2009 v 21:23 →moje žvásty

Autorka blogu jen poslouchala couráky…tak z toho má náladu na různé úvahy….

Těžko říct proč si lidé uvědomí, že něco mají opravdu rádi teprve až to ztratí.. Nemá to žádný podtext..Žádnou souvislost s něčím co se děje..jen tak přemýšlím..Jako obvykle nad různýma blbostma…Více co by mě zajímalo?. Jak budeme vypadat za 50 nebo 60let… Za pade to mě bude 65 let… Hm.. 75…77 je mému dědovi..a já si sebe vůbec nedovedu představit v tomto věku… Je to vtipné…Ale jednou to tak bude…Ty jo, to je představa.. Znáte to jak jste někdy na dědu většinou spíše na babičku hnusní a pak vás to mrzí… Když si pokaždé říkáte…Ona za to nemůže už je starší moc nedoslýchá a zapomíná….Příště už na ni tak ošklivá nebudu.. Ale pak to jednou zase přijde.. A mě to u nich tak mrzí…Ale pravda je, že se to snažím napravovat..Když mě babi potká s nějakou svojí kámoškou mile se uculiju a babička je chválena za krásnou vnučku.. X) Jindy zase hodiny poslouchám dědovo vypravování….Ne jen kvůli toho, že vím, že má tendence mě poučovat a vyprávět jak on se kdysi dááávno měl..Taky proto, že mě to zajímá.. A hlavně vím, že….Že jim teď musím dělat radost protože člověk nikdy neví…Kdy přijde o něco o čem nevěděl, že má tak rád…..


x-MissCatastrophic-x

21. ledna 2009 v 18:32 →moje žvásty
No jsem pořád rozladěná ale už se to zlepšilo..Možná i proto že dotyčný teď není na IcQ….No Kiki díky za objasnění..Konečně tomu vím hlavu a patu.. XD ..Jinak se mám fajn..Až na to že dneska byl den blbec.. Ráno cestou do školy jsem žuchla a zašpinila si kalhoty..Tak sem letěla domů…Tak, tak sem to stihla.. No taky sem si doma zapomněla klíče.. Pak na brusláku do mě hodili tenisák a ušpinili mi bundu.. Já pak ušpinila bundu kamarádce…XP … A Ivetka naše milá kopla do auta a zpustila alarm.. x)…Plodný den to, to..

x-nečtě te to..nemá to smysl-x

19. ledna 2009 v 21:30 →moje žvásty

Autorka blogu má krizi..Tak se jen chtěla vypsat...

Proč se nedokážeme na kluky dlouho zlobit?..Proč se jim tupě odpouští? Pro jejich oči?.Dobře možná mezi vámi jsou silné osobnosti co to dokáží, ale můj případ to rozhodně není…Když Mi někdo (kluk) něco řekne..Myslím něco co se mě dotkne, tak se urazím, nebo naštvu, že…Ale nejpozději po jednom dni mě to začne užírat..Třeba to tak nemyslel…Třeba měl jen špatný den..třeba, třeba…. Ale proč kruci.?….Já sem teda v poslední době naštvaná na kde koho.. Mám nějakou osobní krizi…Chybí mi slunce, teplo…možná ještě něco jinýho….X( … Stě mě to už štve a ty kolem mě asi taky… S lidma se kterýma jsem si rozuměla a vše bylo ok to nějak skřípe..Hlavně s jedním človíčkem..U kterého mě to hrozně moc mrzí, ale v tom bude asi něco víc něž sluneční energie…asi potřebuji aby mě bral trochu jinak... Prostě nějak nevím….Asi potřebuji pár dní zavřená sama se sebou a ujasnit si co můj pubertální mozek vymýšlí a chce.,…Bohužel ty dny se mi asi nedostanou… takže dál budu depčit..X).. Tedy spíše zmateně bloumat kolem různých věcí..myšlenek…témat….

x-Jak by vypadal svět kdyby vládly ženy?-x

18. ledna 2009 v 22:11 →Polemika

Zamyšlení autorky blogu nad věcmi politickými..


Jak jste všichni už slyšeli procházíme nyní světovou krizí a k tomu všemu
Ještě máme problémy s plynem…To jste taky určitě postřehli z různých médií kolem sebe…Upřímně já tohle moc neřeším..Nějak mě to nabere..Ale tak si říkám, že se to vlastně týká nás všech..Žijeme tu a ať chceme nebo ne, tak nás ta krize taky zastihne…Dnes jsem měla za úkol doučit se dějepis….Zrovna u krize po válce sem si postěžovala, jak se historie opakuje.. Přidala se teorie, že někteří prorokují další válku, právě v souvislosti s probíhající krizí..Já si tak nějak vzpomněla na historii.. tak celkově…A napadla mě otázka ..jak by vypadal svět kdyby vládly ženy?.. Ano pár žen se ve vládě najde…Ale rozhodně nejsou na nějakých vlivných místech….Kdysi v pravěku byl kult ženy matky a od té doby muži ženy zamykali doma a tvrdili jim, že jejich posláním je rodit děti, uklízet a posluhovat jim…Když se objevila nějaká ctižádostivá žena okamžitě zakročili a osobu zpacifikovali.. Dobře dnes už je to jiné, ale upřímně…Myslíte, že by ti dnešní "mocnáři" připustili aby jim do toho kecala žena?. Jistě že ne!… Na víc ty které bychom tak potřebovali by tam asi ani nešly…ale to už je věc druhá… Mám prostě za to, že by to tak celkově se světem dopadlo lépe, kdyby vládlo pohlaví které se dokáže v klidu a s rozvahou domluvit. Ty které si už odmala pěkně a spořádaně hrají.,.. Ne ti malí smradi co se už ve třech letech poprvé porvou na pískovišti kvůli odcizení lopatky…Promiňte, ale o to tady jde,, o tu lopatku…. Kdo je lepší?..Kdo má větší moc?..Vždyť i Rusko nám uzavřením přítoku plynu jen chtělo dokázat, že mají moc a my bychom bez nich byli jen zmrzlý bobek vprostřed Evropy…. A veškeré snahy o jednání jdou v niveč…Je to jen teorie…Je možné že v ženském světě bychom taky nebyli v ideálu..Ale nemůžete mi vymluvit že by to nebylo lepší….


PS:Vím, že toto budou číst jen holky..Ale kdyby náhodou..Kluci ať to neberou jako útok na ně..myslím tím spíše ty u těch "korit" ..Jo a pardon že je to dlouhé..=)

x-5.díl ONE MAN SHOW-x

18. ledna 2009 v 13:45 →ONE MAN SHOW
- Problém s plynem vyřešen !


x-4.díl ONE MAN SHOW-x

18. ledna 2009 v 13:43 →ONE MAN SHOW
- Ríša Tajný

x-3.díl ONE MAN SHOW-x

17. ledna 2009 v 22:17 →ONE MAN SHOW
- Předvánoční tipy

x-2.díl ONE MAN SHOW-x

17. ledna 2009 v 22:15 →ONE MAN SHOW
- NoiseBrothers


x-Anděl a Ďábel!-x

17. ledna 2009 v 22:07 →videa

njn,,,Moje oblíbený..X)

x-No jo o čem-x

17. ledna 2009 v 18:09 →moje žvásty
Zdravím…
Tak sem ráda, že se kalendář líbí.. XP.. Samo sebou, že ten korpus a ty jména sem nedělala… jen ty fotky s těma čmáranicema kolem.. ;)
No tak dnes jsem provedla Velký úklid….No to je vlastně vše co sem stihla.. X) .. No tak si říkám, že bych měla napsat něco smysluplného o něčem…ne jen tlachat o tom co sem dělala a tak….To přece nikoho nezajímá..No jo, ale o čem že?.. No tak slibuji, že se nad nějakým tím tématem zamyslím..A něco naťukám sem ;) tak se mějte pa.. =*